windhunter_group

wındhunter_group

Windhunter rozpoczął działalność jako firma, zajmująca się budową i montażem masztów pomiarowych. Maszty pomiarowe dostarczane przez windhunter zapewniają najwyższą jakość pomiarów wiatru zgodnie z międzynarodowymi standardami. W ostatnich latach firma rozwijała się, zdobywając doświadczenie i wiedzę. Dziś windhunter jest znany jako jeden z wiodących dostawców systemów do pomiarów wiatru na całym świecie.
Windhunter to ponad 80 specjalistów z różnorodnym doświadczeniem i know-how. Wzbogacają oni działalność grupy swoimi pomysłami, doświadczeniem, a przez to każdy z nich pomaga w rozwijaniu nowych obszarów aktywności. Mimo, że na przestrzeni lat pod szyldem windhunter wyłoniły się bardzo zróżnicowane przedsiębiorstwa, to - entuzjazm, precyzję i niezawodność, które stały się znakiem rozpoznawczym windhunter odnajdziemy w każdej z nich.

masts/measurement

wındhunter_service

wındhunter_service

Windhunter serwis jest największą firmą w grupie windhunter, i wciąż jest sercem grupy. Od 1999 roku firma ta rozwija, produkuje i instaluje wysokiej jakości maszty meteorologiczne, zgodne z międzynarodowymi normami IEC 61400, ISO 9001 itp,. Maszty, które instalowane są przez wysokiej klasy specjalistów wyposażone są w najwyższej jakości instrumenty pomiarowe.

VISIT US

training camp

wındhunter_academy

wındhunter_academy

Windhunter academy to nasze centrum szkoleniowe. Ośrodek oferuje szkolenia GWO BST Basic Safety Training: GWO First Aid, GWO Manual Handling, GWO Fire Awareness, GWO Working at Heights oraz GWO Sea Survival, jak również GWO BTT Basic Technical Training: GWO Moduł Hydrauliczny, GWO Moduł Elektryczny oraz GWO Moduł Mechaniczny.
Wykwalifikowani trenerzy prowadzą zajęcia w nowoczesnym ośrodku szkoleniowym z użyciem najnowszych urządzeń dedykowanych dla tego typu kursów.

VISIT US